Dalgıç Kanalizasyon Pompasının İpuçlarına Dikkat Edin

- Dec 26, 2017-

1. Dalgıç atıksu pompası, sabit ve hareketli iki kurdu. Sabit otomatik kurulum kullanıldığında, zincir ayrı olarak takılmalıdır (pompa çıkışından sapma, bağlantı pompa çıkışına paralel olmalıdır) kaldırma halkasından iki halka vida veya kaldırma plakası olmalıdır. Otomatik olarak yerine oturana kadar kılavuz ray boyunca yavaşça ve eşit olarak kaydırın. Mobil montajı kullanırken, hortumun iki kaldırma halkası boyunca halatı yukarı ve aşağı doğru pompa ile ilk hortum seti, kabloyu bir halat olarak kullanmamaya dikkat edin, böylece tehlikeden kaçının.

2. Aynı elektrikli pompa motorunu ve ilgili yalıtım direncini ölçmek için 500V'luk megger ile, değer 2 megohm'dan daha az olmamalı veya stator sargısı kurutulmalı, kurutma sıcaklığı 120 exceed'yi aşmamalıdır.

3. Dalgıç atıksu pompası, kablolar hasar görmeden, bağlantı elemanları gevşek veya kapalı, pompa taşıma, depolama, montaj işleminde bozulma veya hasar olmadan dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir.

4. Pompanın aşırı ısınmasını önlemek için, pompanın maruz kalan yüzeyinin uzun süreli çalışması, kendi kendine sirküle eden soğutma cihazı kesinlikle yasaktır.

5. Pompa uzun süreli düşük kaldırma işlemi olmayabilir (genel asansör kullanımı nominal asansörün% 60'ından az olmamalıdır), en iyisi, aşırı yüklenmeyi önlemek için pompa içinde önerilen kullanım dahilinde asansörü kontrol edebilir. aşırı yük ve motoru yakmak için.

6. Özel durumlar olmadan, dalgıç pis su pompası, otomatik pompa kontrol panosuyla donatılmalı, doğrudan güç şebekesine bağlanmamalı veya pompanın normal çalışmasını sağlamak için gücü açacak şekilde değiştirilmelidir.

7. Dalgıç pis su pompası şasi zemini, ilgili prosedürlere uygun olarak kesinlikle yapılmalıdır, kişisel kullanımın güvenliğini sağlamak için, pompa işletiminde, herhangi bir şey yapmak için suyun yakınında kurulum yapılması veya elektriksel pompa kaçağı meydana geldi.

8. Pompa ters yönde dönerek girişten dönüş yönüne bağlı dalgıç atık su pompası, pompa tersine dönerse, kablo konumunu değiştirmek için herhangi iki hattaki kablo hattında olabilir.