Dikey Bulamaç Pompası Pervane Bakımı

- Jan 13, 2021-

Dikey bulamaç pompası çarkının bakımı


Çark dikey bulamaç pompası önemli bir parçasıdır. Ana bulamaç pompası parçaları volute, plaka, çark ve mühür, vb içerir Pervane, sıvı taşımak ve ekipmanın normal çalışmasını sağlamak için yüksek hızlı rotasyon yoluyla bulamaç pompası, çalışan parçasıdır.


Çark dikey bulamaç pompası önemli parçalarından biridir ve motor bulamaç pompası için güç kaynağı sağlar, bu nedenle motor bakımı günlük daha önemlidir. Pervane de günlük kullanımda korumak gerekir. Çünkü çark sadece güç sağlamaz, aynı zamanda su akışını da kontrol eder. Bakım sırasında bu noktalara dikkat edin.


  1. Düzenli check-up yaptırın. Herhangi bir sorun bulunursa, hemen onarılmalıdır ve düzenli olarak kontrol edilmelidir. Önemli kısmı dikey bulamaç pompası çark kısmıdır. Ortak sorun bulamaç pompası genellikle kullanımda ve şu anda kullanmak zorunda olamaz hız istikrarsızlık görünür olmasıdır. Ekipmanı kontrol ederken ve bakımını yaparken elektriği kesmelisiniz.


2. Yağ yağlama doğru kullanımı sürtünmeyi azaltmak ve güç kaynakları kaydedebilirsiniz ekipman, bir çok için yararlıdır. Bu yüzden her yöne dikey bulamaç pompa kontrol etmek ve düzenli olarak kullanmak için gerekli olan, aksi takdirde pompa nın içinde büyük hasara neden olacak, hatta bulamaç pompa hurda yol.


3. Bakım sırasında sorun korkmamak. Biz çark korumak olmuştur, aynı zamanda diğer parçaları korumak için ihmal edemez. Bu nedenle bulamaç pompasını düzenli ve dikkatli bir şekilde muhafaza etmeliyiz.


spare parts