Uzun Şaft Madenciliği Santrifüjlü Su Pompası

- Aug 31, 2017-

Temel bilgi

 • Model No: WQ

 • Maks. Kapasite: 35-900m3 / H

 • Yapı: Tek aşamalı Pompa

 • Başlatma: Elektrikli Pompa

 • Uygulama: Dalgıç Pompa, Kanalizasyon Pompası, Bulamaç Pompası, Yağ Transfer Pompası, Kimyasal Pompa

 • Teori: Santrifüj Pompası

 • Nakliye Paketi: Plywood Kılıfı

 • HS Kodu: 8413709990

 • Max.Kafa: 8-160 m.

 • Sürüş Şekli: Motor

 • Güç: Elektrik

 • Tipi: Bıçak Pompası

 • Performans: Sızıntı Pompası Yok

 • Ticari marka: JUP

 • Menşei: Zhenjiang, Çin

Ürün Açıklaması

Ürün Açıklaması


WQ serisi uzun şaft dalgıç atıksu pompası tek kademeli, tek emişli, sarmal muhafaza dikey uzun şaftlı dalgıç pompadır. ISO2858 Standardına göre tasarlanmış ve tek kademeli tek emişli kimyasal santrifüj pompa için teknik gerekliliklere ve kısmen petrol petrokimya ve doğal gaz endüstrileri için API610 10. Versiyon Santrifüj pompalarına uygundur.

Pompa güvenilir, uzun ömürlü, sabit ve bakımı kolaydır. Parçalar evrensel olabilir.
Esnek şaft tasarım teorisi pompa üzerine uygulanır, mafsal mili güvenilir bir şekilde çok noktalı destek yapısı ile kullanılır ve maksimum ekleme derinliği 6m olabilir.

Pompanın sintine yapısı ile iyi hidrolik performansı vardır. Çıkış borusu bağımsızdır, bu da hidrolik kaybını düşürür ve verimliliği arttırır.

Pompanın kendi yıkanması, dış yıkaması, kapalı pervanesi, açık pervane ve temiz veya yabancı maddelere sahip her türlü ortamı iletmek için kullanılabilecek diğer konfigürasyonları vardır.

Pompa, dalgıç pompa ve salmastra, iletilen ortam ile temas etmiyor ve sızdırmazlık sızıntı noktası mevcut değil, bu nedenle labirent conta, ambalaj sızdırmazlığı, ortamdan sızan ortamdaki buharlaşmış gazın oluşmaması için kullanılmalıdır.

Uygulamalar
Pompa esas olarak rafineri, petrol kimya sanayi, kömür kimya sanayi, enerji santrali, çevre mühendisliği, atıksu arıtma, çimento fabrikası vb.

Kendiliğinden yıkanan yapı (Sürtünmeden kaynaklanan ısıyı düşürmek için pompa çıkışından gelen aktarılan ortamı kullanarak kayan yatakları, yağlama yatağını yıkayın) her türlü temiz, partikül içermeyen, nötr veya aşındırıcı ortam iletilmek üzere kullanılmalıdır.

Harici yıkama yapısı (sürtünmeden kaynaklanan ısıyı azaltmak için dışarıdan gelen temiz yıkama sıvısını kullanarak kaygan yatağı yıkayın ve katı parçacıkların ve kirlerin rulman içine girmesini önleyerek yatağın normal şekilde çalıştığından emin olun) her türlü bulamaç, Partiküller ve atıksu bulunan ortam iletilmeye uygundur.

Performans Aralığı
Kapasite Q 2 ~ 900m3 / h
Baş H 5 ~ 100m
İş basıncı P ll. 6Mpa
Çalışma sıcaklığı t -20 ~ 180o C


Yapısal Özellikler
Pompa gövdesi 1.6MPa'ya göre tasarlanmıştır, iletilen ortamı filtrelemek için pompa girişinde filtre perdesi kullanılacaktır.

Conta halkası pompa gövdesine monte edilecek ve arka pervane yapısı pervanenin eksenel kuvveti dengelemesi için uygulanacaktır.

Çıkış borusunda yan dış yapı uygulanır ve hidrolik kayıpları düşürüp verimliliği arttıran destek borusu ile sızdırmazlık yeri arasında basınçsız bir ortam yoktur.

Balans odası yapısı tasarımı, basıncı rahatlatmak için kullanılan bir denge borusu bulunur ve makinenin tümünün eksenel kuvveti azaltılır; bu arada parçacıklar kayma yatağına parçacıkların girme olasılığını azaltmak için denge borusundan uzaklaştırılacaktır. .

Müşterek mafsal güvenilir ve güvenilirdir.

Rotor kısmı eksenel olarak ayarlanabilen rulman ve kayıcı yatak ile desteklenir.

Gres yağlamalı rulman yatağı taban plakası üzerine monte edilmeli ve kayan rulman üzerinde kendiliğinden yağlanan veya harici yağlama kullanılacaktır.

Ayrı çıkış borusundan dolayı, uzatma yönünde orta sızıntı yok, eğer sıvı sızıntı yapmazsa, sızdırmazlık elemanı kullanılmasına gerek yoktur.

Pervane ve pompa muhafazası sıvı altındadır, pompa çalışmaya başladığında pervane zaten ortam içine daldırılmış olduğundan, havayı boşaltmaya gerek yoktur, başlangıç problemi olmaz.

Yüksek mukavemetli pompa mili pompanın istikrarlı çalışmasını garanti eder. Pompanın çalışma hızı, pompanın ilk kritik hızının altına düştüğünde, pompanın ekleme derinliğini kontrol etmek için emme borusu monte edilmelidir.