Kendini pompalar Priming yükleme

- Apr 19, 2018-

YÜKLEME

 

Pompa su gibi mümkün olduğunca yakın bulun. Bu maksimum çıkış sağlamak için Asansör emme azaltacaktır. Birim sıkıca bir düzey konumda ayarlamanız gerekir. Bu özellikle için önemlidir motoru tahrik ve düzgün çalışması için yağlama sistemi sigortalamak için iletim kafa birimi. Temel yok gerekli olmadıkça yükleme kalıcı olmaktır.

 

BORU HATLAR VE BRAŞMANLAR

 

Emme tutmak ve satırları mümkün olduğunca büyük akıntı. Dirsek, dirsek ve Rakorlar mümkün olduğunda kullanmaktan kaçının. Tüm emme bağlantıları hava geçirmez olmalı. Boru bileşik tüm dişli eklemleri üzerinde kullanın.

 

Mümkünse, pompa çizilmiş büyük katılar ve yabancı madde önlemek için emme bir süzgeç kullanın.

 

 

ELEKTRİK

 

Tehlikeli gerilim, şok, yazmak veya ölüme neden.

 

Zemin motorlu elektrik güç kaynağına bağlanmadan önce.


Motorlu topraklamak için ciddi veya ölümcül elektrik çarpmasına neden.

 

Gaz besleme hattı için zemin değil.

 

Tehlikeli ya da ölümcül elektrik çarpmasına önlemek için motor gücüne elektrik bağlantıları üzerinde çalışmaya başlamadan önce devre dışı.

 

Besleme gerilimi tabela gerilim yüzde 10'u içinde olmalı, yanlış voltaj veya ciddi zararlar motor ve boşluklar garanti yangın neden olabilir. Şüpheniz varsa, yetkili bir elektrikçi başvurun.


Pompa kullanmadan önce senin motor tabela gerilim için kontrol edin. Elektrik besleme gerilimi ve damgalı tabela voltaj eşleşmesi gerekir.

 

Motorlar yalnızca 380 volt damgalı veya 460 volt sadece o gerilimle yalnızca kullanılmalıdır. Bu motorlar için motor tabela üzerinde bağlantı şeması karşı bağlantılarını kontrol edin ve herhangi bir değişiklik, Besleme gerilimi ile kabul için gerekli. Şüpheniz varsa, yetkili bir elektrikçi çağırın. Yanlış voltaj motoru ciddi hasara neden olur.

 

Motorlar uygun döndürme için kontrol etmek için: motor son kapağı çıkarın. Bu motor mili gösterir. Kancayı doğruysa, şaft saat yönünde döndürür. Saat yönünde döndürme yoksa, motor tabela yükleme bilgileri için bkz:. OLMAK emin güç elektrik bağlantıları üzerinde çalışırken kapalıdır.

 

Motorlar yüksek sıcaklıkta çalışabilir ve dokunmak çok sıcak olacak. Korunan bu ısı zararlardan işlemi sırasında pompa durdurun. Pompa veya motor tutmadan önce 20 dakika soğumasını bekleyin.