Salgın Durumda Nasıl Çalışıyoruz?

- May 04, 2020-

Ocak sonunda, COVID-19 ilk olarak Çin'de koparıldı. Yaklaşık bir aylık karantinadan sonra, Çin hükümetinin sıkı kontrolü altında ve tüm toplumun yakın işbirliği altında, Coronavirus salgınının durumu günden güne iyileşiyordu. Fabrikamız Mart ayının başından bu yana gerekli tüm önlemleri alarak çalışmalarına devam etmiştir. Müşterilerimize işe devam etme ve sipariş üretim durumu hakkında bilgi verdik. Virüsün etkisi olarak Çin'deki üretim kapasitesi sınırlıdır. Milestone Pump Company, hammadde siparişlerini daha önce verdi ve hammadde alırken daha yüksek önceliğe sahipti ve böylece kapasitemizi önceden daha iyi planlayabilirdi.

coronavirus in China

Bununla birlikte, virüsün dünyaya yayılmasıyla, birçok ülkede de giderek daha şiddetlendiğini gördük. Farklı ülkelerde hükümetin farklı sistem ve kültür nedeniyle farklı önlemler alabileceğini anladık. Ancak her birey için risk aynıdır ve yaşam aynı değerlidir. Bunu daha önce deneyimlediğimizden, müşterilerimizle kendilerini nasıl koruyacakları ve kilitleme süresi boyunca ne yapacakları konusunda bazı ipuçları paylaştık.

Şimdiye kadar, çoğu Avrupa, Asya ve Okyanus ülkesinde, yeni vakaların sayısı bir zirveye ulaştı ve iyileşmeler gittikçe artıyor, ölümler gittikçe azalıyor. Birçok ülke bitiş kilitlenme zamanını açıkladı. COVID-19 salgınının kısa süre içinde ortak çabalarımızla ele alınacağından emin olacağız. SARS deneyimine göre, tüketiciler kısıtlamaların giderilmesinden sonra virüs salgını tarafından geri ödenen harcama ile ilerleyeceğinden, tüketici talebinin önümüzdeki iki çeyrekte bir V şekli olarak toplanacağına dair olumlu bir tutum sergiliyoruz. Bir kriz olduğunda, takip eden bir fırsat da olacaktır. Milestone Pump Company, bir satıcı ve arkadaş açısından daha esnek hizmet ile sizi desteklemeye hazırdır.

SARS HIT CHINA'S RETAIL SALES

Müşterilerimizin desteği ile Milestone Pump Company, salgın döneminde onlarca sipariş aldı. Milestone'un daima arkanızda olduğunu lütfen unutmayın. Tek bir aile olarak halledelim.

SLURRY PUMP AND PART