Yatay Bulamaç Pompası Sediment Pompalarının Çalışma Verimliliğini Değiştirme Yöntemleri

- Jun 22, 2017-

Yatay Bulamaç Pompası Sediment Pompalarının Çalışma Verimliliğini Değiştirme Yöntemleri

Yatay çamur pompa, performans, teknoloji, yapı ve böylece birçok avantajı olan bir kafes benzeri kutu, yatay çamur pompası, hala düşük fiyat, daha az bakım özellikleri, çok daha yatay Çamur pompa sanayi yaygın olarak tanınan ve sevilen var. Yatay çamur pompası, günümüz toplumunun gelişimi ve ilerlemesi için silinmez bir katkı yaptığını, katkıyı görmezden gelemediği çok sayıda olarak tanımlanabilir. Bilimsel ve teknolojik ilerlemenin somutlaşması, insan hayatına fayda sağlayan yeni buluşların ortaya çıkması ve yatay çamur pompaları teknolojik ilerlemenin kanıtıdır. Eski çağlardan beri yatan çamur pompası, birkaç yenilik ve reform sonrasında, sürekli gelişimin başlangıç biçiminden kademeli olarak zenginleşti ve gelişti.

Yatay çamur pompa malzemesinin üstünlüğü, hafif dokusunu belirleyerek, yatay çamur pompasının güzel doğal basit ve uyumlu, yatay çamur pompası kalitesi işçiliğiyle görünmesini sağlar, böylece yatay çamur pompa lehim derzleri çok sağlam ve güvenilirdir ve Yatay çamur pompası düzgün şekilde örgü yapar Yatay çamur pompası düz yüzeyi güzel kılarken, yüksek dayanıklılık ve korozyon direncine sahiptir. Yatay çamur pompası, yatay çamur pompası, bina dekorasyonu ve kentsel metro ve demiryolu inşaatı için kullanılabilirken, yatay çamur pompası da kullanılabilir Belediye binaları ve kapakları gibi yatay çamur pompasının kapsamı, her yaşam kesiminin ihtiyaçlarını karşılamak için çok geniştir Ve diğer inşaat alanları.

Aslında, büyük bir rol oynamıştır nehir için çamur pompası, performans metalik olmayan aşınmaya dayanıklı kum pompası gelişimi ile karakterizedir, pompa akış bileşenleri tüm modern olmayan metalik aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, Aşınma Direnç ve korozyon direnci ve diğer ilgili özellikleri, sabit sonra sitenin çalışması çamur pompası, o ana motor işmili altında kontrol edilmelidir, yukarıda bir yatak, farklı ise, o zaman hemen doğru verileri ayarlamanız gerekir, Ve pompa boru hattı yerçekimini önlemek için, giriş borusu yük tarafından desteklenmeli, boru tesisatı çamur pompası girişinden ve çıkış flanşından dışarıya doğru uzatılmış olmalı ve derhal destek ve konumlandırma yaparak ilgili işi yapabilmelidir Devam edin, çamur pompası işi yüksek basınçlı su dolum odasına doldurulmalıdır.

Bileşenlerin yatak bölümünü korumak için bu kez, normal iş ana pompa, yüksek basınçlı su pompası kapatmayın, bu kez su basıncının tortu pompa çalışma basıncından daha büyük olmalıdır, böylece dolum Oda bileşenleri yokluğunda yakında temiz su kalmayacak bir aşınma var.

Çamur pompası çalışırken pompanın çalışma noktası pompanın en yüksek verimi alanına girdiğini biliyor muydunuz? Şu anda, pompanın verimliliğini ayarlamak için çamur pompasının akışını değiştirmeniz gerekiyor. Tortu pompası işinin verimliliğini değiştirmek için bazı yollar vardır, size yardımcı olmayı umuyoruz.

1, çamur pompasının hızını değiştirin.

2, santrifüj pompa çıkış borusunda bir düzenleyici valf kuruldu, valf açıklığını değiştirin.

3, tekerlek pervanesinin çapını değiştirin.

Bu nedenle, çamur pompasının karakteristik eğrisi değişmez, ancak boru hattı karakteristik eğrisi değiştirilebilir. Çamur pompasının çalışma noktası tarafından sağlanan akış hızı, yeni koşullar altında gerekli debiyi karşılayamazsa, pompanın verimliliğini artırmak için derhal pompa işi Nokta konumunu değiştirmeye çalışmalıdır!