Yatay Bulamaç Pompası Mükemmel Malzeme

- Jul 18, 2017-

Yatay Bulamaç Pompası Malzeme mükemmel

Yatay çamur pompa malzemesinin üstünlüğü, çok hafif dokusunu belirler, böylece yatay çamur pompası güzel doğal basit ve uyumlu, yatay çamur pompası kalite işçiliği görünür yatay çamur pompa lehim derzleri çok sağlam ve güvenilir ve Yatay çamur mesafe pompa Yatay çamur pompası düz yüzeyi güzel kılarken, yüksek dayanıklılık ve korozyon direncine sahiptir. Yatay çamur pompasının kapsamı, yatay çamur pompası da kullanılabilirken, yatay çamur pompası bina dekorasyonu ve kentsel metro ve demiryolu inşaatı için kullanılabilir, örneğin Belediye binaları ve kapakları Ve diğer inşaat alanları. Yatay çamur pompası, performans, teknoloji, yapıda bir kafes benzeri kutu, yatay çamur pompası ve pek çok avantajı vardır, halen daha düşük bir fiyat, daha az bakım özellikleri, daha fazla ve daha yatay Çamur pompa endüstrisi yaygın olarak tanınmış ve sevilmiştir. Yatay çamur pompası, günümüz toplumunun gelişimi ve ilerlemesi için silinmez bir katkı yaptığını, katkıyı görmezden gelemediği için çok sayıda olarak tanımlanabilir. Bilimsel ve teknolojik ilerlemenin somutlaşması, insan hayatına fayda sağlayan yeni buluşların ortaya çıkması ve yatay çamur pompaları teknolojik ilerlemenin kanıtıdır. Antik çağlardan beri, yatay çamur pompası, birkaç yenilik ve reform sonrasında, sürekli gelişimin başlangıç biçiminden giderek zenginleşti ve gelişti. Çamur pompası çalışırken, pompanın çalışma noktası pompanın en yüksek verimi alanına uygundur. Şu anda, pompanın verimliliğini ayarlamak için çamur pompasının akışını değiştirmeniz gerekiyor. Çamur pompası sondaj sürecinde, çamur veya suyun delinmesine ve diğer yıkama sıvısı makinelerine. Çamur pompaları sondaj makinesi ve ekipmanının önemli bir parçasıdır. Başlıca görevi, matkap ucu ile deliğe delik açma, delme oynamak, matkabı temizlemek, duvarı sabitlemek, sondajı çalıştırmak ve kesme rolünden sonra zemine kadar delik açma işlemini yapmaktır.

Sık kullanılan dairesel delme işleminde çamur pompası durulama ortamının yüzeyidir - su, çamur veya polimer belirli bir basınç altında sıvıyı durulama noktasına, yüksek basınç hortumuna, musluktan ve matkap çubuğu orta deliğine doğrudan sondajın altına kadar Elde etme matkap ucunun soğutulması, kesimlerin kesilmesi ve amaç yüzeyine taşınması.

Çoğunlukla kullanılan çamur pompası piston veya piston tipli tip olup, güç makinesinin krank mili krank mili krank mili tarafından çapraz kafadan geçerek tahrik edilmektedir ve daha sonra piston veya pistonu pistonlu silindirde ileri geri hareket ettirmek için çalıştırmaktadır. Solunum ve deşarj valfinde, alternatif efekt altında, basınç ve sirkülasyon amacına ulaşmak için çözelti durulayın.

Çamur pompaları pompadaki ürünlerden biridir. Performansın iki ana parametresi deplasman ve basınçtır. Deplasman, dakika başına birkaç litre ile hesaplanır. Sondaj çapı ve gerekli yıkama sıvısı ile aynıdır. Hıza, yani diyafram ne kadar büyük olursa, gerekli yer değiştirme o kadar büyük olur. Matkap ucu kesimine, kaya tozuna ve zamanaşımına göre deliğin altından yıkanarak durulama sıvısının geri gelmesini ve güvenli bir şekilde yüzeye taşınmasını gerektirir. Jeolojik çekirdek sondaj, genel dönüş hızı 0,4 ila 1 m / dak ya da öylesine.

Ve çamur pompasının basıncı sondajın boyutuna, kanalın direnci boyunca sıvıyı yıkama ve yıkama sıvısının doğasına bağlıdır. Sondaj ne kadar derin olursa boru hattının direnci ne kadar büyük olursa o kadar yüksek basınç gerekir. Sondaj çapı, derinlik değişiklikleri ile pompa yer değiştirme gereksinimleri her zaman ayarlanabilir. Pompa mekanizması, vites değiştirme amacına ulaşmak için hızını ayarlamak için şanzıman veya hidrolik motor ile donatılmıştır.

Son olarak, pompa basıncını ve deplasman değişikliklerini doğru bir şekilde kavramak için, delikteki basınç değişirken delici personelin pompanın çalışma şeklini anlaması için çamur pompasını akış ölçer ve basınç göstergesi üzerine istediğiniz zaman monte edebilirsiniz Olup olmadığını tespit etmek için normal koşulların oluşmasını önlemek iç kaza.