Yatay Bulamaç Pompası Mükemmel Malzeme

- Jul 05, 2017-

Yatay Bulamaç Pompası Malzeme mükemmel

Yatay çamur pompa malzemesinin üstünlüğü, hafif dokusunu belirleyerek, yatay çamur pompasının, basit doğal ve ahenkli, yatay çamur pompası kalitesi işçiliğiyle güzelleşmesini sağlar; şimdi yatay çamur pompası lehim derzleri çok sağlam ve güvenilirdir ve Yatay çamur pompası düzgün şekilde örgülür Yatay çamur pompası düz yüzeyi güzel kılarken, yüksek dayanıklılık ve korozyon direncine sahiptir. Yatay çamur pompasının kapsamı, yatay çamur pompası da kullanılabilirken, yatay çamur pompası bina dekorasyonu ve kentsel metro ve demiryolu inşaatı için kullanılabilir, örneğin Belediye binaları ve kapakları Ve diğer inşaat alanları. Yatay çamur pompa, performans, teknoloji, yapı ve böylece birçok avantajı olan bir kafes benzeri kutu, yatay çamur pompası, hala düşük fiyat, daha az bakım özellikleri, çok daha yatay Çamur pompa sanayi yaygın olarak tanınan ve sevilen var. Yatay çamur pompası, günümüz toplumunun gelişimi ve ilerlemesi için silinmez bir katkı yaptığını, katkıyı görmezden gelemediği çok sayıda olarak tanımlanabilir. Bilimsel ve teknolojik ilerlemenin somutlaşması, insan hayatına fayda sağlayan yeni buluşların ortaya çıkması ve yatay çamur pompaları teknolojik ilerlemenin kanıtıdır. Eski çağlardan beri yatan çamur pompası, birkaç yenilik ve reform sonrasında, sürekli gelişimin başlangıç biçiminden kademeli olarak zenginleşti ve gelişti. Aslında, büyük bir rol oynamıştır nehir için çamur pompası, performans metalik olmayan aşınmaya dayanıklı kum pompası gelişimi ile karakterizedir, pompa akış bileşenleri tüm modern olmayan metalik aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır, Aşınma Direnç ve korozyon direnci ve diğer ilgili özellikleri, sabit sonra sitenin çalışmasında çamur pompası, o ana motor işmili altında kontrol edilmelidir, yukarıda bir yatak, farklıysa, o zaman hemen doğru verileri ayarlamanız gerekir, Ve pompa boru hattı yerçekimini önlemek için giriş borusu yük tarafından desteklenmeli, boru tesisatı çamur pompası girişinden ve çıkış flanşından dışa doğru uzatılmış olmalı ve derhal karşılık gelen işi sağlamak için destek ve konumlandırma yapmalıdır Devam edin, çamur pompası işi yüksek basınçlı su dolum odasına doldurulmalıdır.

Bileşenlerin yatak bölümünü korumak için bu kez, normal iş ana pompa, yüksek basınçlı su pompası kapatmayın, bu sefer su basıncı sediman pompa çalışma basıncından daha büyük olmalıdır, böylece dolum Oda bileşenleri yokluğunda yakında temiz su kalmayacak bir aşınma var. Çamur pompanız veya çamur pompanız var mı? Çamur pompasının bakım ve onarım gerekliliklerini biliyor musunuz? Bunların arasında, Notların kullanımı, günlük bakım ve yönetimi ayrılmıştır, bunlar çamur pompa gereksinimlerini korumak için önemlidir.

Her şeyden önce, dikkat sürecinin kullanımından bahsetmek gerekir: başlamadan önce giriş ve çıkış borularının bloke edilmediğini teyit etmek için ön ve arka yatakları tereyağı ile teyit etmek için ambalajın dolu olup olmadığını kontrol edin; Iş, yüksek basınçlı su pompası ile donatılmış dikkat edin, doldurma, çamur pompa koruması kesinlikle mühür hızlı sızdırmazlık parçası oluşumunu önlemek için yıkama pompası kapatamazsınız işe konur; İlaveten, akış elemanlarına zarar vermemek için pervane ile muhafaza arasındaki boşluk makul olmalıdır. Buna ek olarak, büyük tortu yapı parçacıklarının kullanılması, gerektiğinde zamanında onarım veya değiştirme işlemini kontrol etmek için çamur pompasının çamurlu kısımlarına dikkat etmelidir. Elbette ki günlük bakım, göz ardı edilemez. İnşaat makinesinin bakım ve onarımından sorumlu olan personel inşaat departmanında vazgeçilmezdir; düzenli aralıklarla çamur pompasını kontrol etmelerini gerektirir, aksi halde arıza nedeniyle oluşan kayıplar bunlardan daha fazlasını ödeyecektir. Buna ek olarak, gelişmiş aşınma önlemleri ile gelebilir, bu sadece savunmasız parçaların servis ömrünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda üretim verimliliğini artırmak için projenin girdisini azaltabilir.