Yatay Bulamaç Pompası Kafes Benzeri Kutu

- Jun 13, 2017-


Yatay Bulamaç Pompası Kafes benzeri kutu

Yatay çamur pompa, performans, teknoloji, yapı ve böylece birçok avantajı olan bir kafes benzeri kutu, yatay çamur pompası, hala düşük fiyat, daha az bakım özellikleri, çok daha yatay Çamur pompa sanayi yaygın olarak tanınan ve sevilen var. Yatay çamur pompası, günümüz toplumunun gelişimi ve ilerlemesi için silinmez bir katkı yaptığını, katkıyı görmezden gelemediği çok sayıda olarak tanımlanabilir. Bilimsel ve teknolojik ilerlemenin somutlaşması, insan hayatına fayda sağlayan yeni buluşların ortaya çıkması ve yatay çamur pompaları teknolojik ilerlemenin kanıtıdır. Eski çağlardan beri yatan çamur pompası, birkaç yenilik ve reform sonrasında, sürekli gelişimin başlangıç biçiminden kademeli olarak zenginleşti ve gelişti. Yatay çamur pompası, bir taş kafes malzemesinden görülemeyeceği için, yatay çamur pompası, teorik ve pratik anlamdaki büyük bir kombinasyona sahiptir.

Ergitme, yağ, madencilik ve inşaat endüstrisinde çalışan insanlar, ortak bir drenajı, kanalizasyon cihazını - çamur pompasını bilmeliler. Çamur pompaları, sondaj işlemi sırasında çamur veya suyun sondaja taşınması işlemine değinen çok çeşitli pompaların popüler bir konseptidir. Çamur pompaları sondaj ekipmanlarının önemli bir parçasıdır. Çoğunlukla kullanılan çamur pompası pistonlu veya pistonlu tip olup, güç makinesinin krank mili krank mili krank mili tarafından çapraz başlığa doğru sürülür ve daha sonra pompalama, temizleme amacına ulaşmak için karşılıklı hareket yapmak için pompa silindirindeki piston veya pistonu çalıştırır. Çamur pompası, ayarlanabilir akış hızı, güçlü kendinden emiş gücü, pürüzsüz çalışma, düşük gürültü, basit yapı ve yüksek üretim verimliliği avantajlarına sahiptir, bu nedenle inşaat, eritme ve madencilik endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlamadan önce, giriş borusunun dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi için, çıkış borusu engellenir, göstergelerin pompasının normal olmasını sağlar. Çamur pompası, bu pompalama, kolayca kanalizasyon!

Pompanın rutin bakımları

1. Pompa emme boru sistemi, pompa hücre ızgara, pompa takmak neden pompa içine malzeme veya uzun lifli malzeme büyük parçacıklar değil, böylece parçacık gereksinimlerini geçirebilecek karşılamalıdır içine, olay sızmasına izin verilmez.

2. Parçaların kolaylıkla kaybedilmesi, bakım ve montajın doğru olması için zamanında değiştirilmesi, boşluğu makul olarak ayarlayın, dağınıklık sürtünme fenomeni yoktur.

3. Sızdırmazlık derecesinin ambalajını ayarlamak veya değiştirmek için herhangi bir zamanda, gereksinimleri karşılamak için su basıncı, su taşıyan, mil conta sızıntısı neden olmaz. Ve kolun zamanında değiştirilmesi.

4. Rulmanı değiştirin, temiz, yağ içinde rulman bileşenleri, rulman sıcaklığını çalıştıran pompa genellikle 60-650C'den fazla değil, maksimum 750C'yi geçmemelidir, uygun olduğundan emin olun.

5. Motorun ve pompanın ortak eksenli olmasını sağlamak, kuplajdaki elastik pedin doğru ve doğru olmasını sağlamak için değiştirme işleminin zamanında yapılması gerekir.

6. Pompa bileşenleri ve boru tesisatlarının doğru, sıkıca ve güvenilir bir şekilde monte edildiğinden emin olun.