Dalgıç derin de pompa zaman VFD ile çalışma duyuru

- Aug 07, 2018-

Dalgıç derin de pompa zaman VFD ile çalışma duyuru

  1. Dalgıç Kanalizasyon Pompa yük yatay pompa ağır olduğu için nominal motor mevcut nispeten büyüktür. Bu nedenle, ne zaman biz VFD seçerek, bu göre motor ve VFD akım anma akım, güç değil sadece puan olmalıdır.

  2. Dalgıç Kanalizasyon Pompa yükleme ortamı dikkat ve ıslak pompa istasyonu yüklendiğinde VFD korumak. Gibi: PCB devre kartı izolasyon boya, vida meteal parça ve yer o zaman denetimi kutusundaki koruma koruma güçlendirmek.

  3. Derin kuyu dalgıç pompa iş altında 100 m derinlik genellikle ve çok VFD ve pompa arasındaki mesafedir. Bu nedenle, çalışma pompa ve VFD güç-meli var olmak daha iyi kablo kaybı azaltmak için kablo çapı kalinlasma biraz daha büyük motor gücü dikkate almak gereklidir. Özellikle ne zaman sıvı temiz su değildir.

  4. Pompa kümesi ve VFD ve bakım düzenli olarak kontrol edin. Dalgıç için derin de küme pompa, pompa yüzeyinde, sızdırmazlık ve yalıtım kontrol edin. VFD için biz Ayrıca kontrol edin ve iyi durumda emin olmak için düzenli olarak temizleyin. Koşul için pompa iş sürekli, ayarladığınızda durağına VFD önlemek için bir bekleme kontrol devre yapmak için gerekli olur.

  5. Güvenliğiniz için sızıntı koruma kullanmamız gerektiğini geçiş, sızıntı koruma seçeneği yanlış ayarlanıyorsa, sihri fenomen occir inverter sızıntı akımı nedeniyle.

submersible deep well pump.jpg