Uç Emme Santrifüj Pompaları

- May 23, 2018-

Uç Emme Santrifüj Pompaları

IS / ISA pompaları DIN 24 255'e (10 bar) göre boyut ve nominal performansa sahiptir, ancak mil contası tipinin izin verdiği her yerde 16 bar çalışma için tasarlanmıştır. DIN 24 256'ya (16 bar) göre IS / ISA pompaları ayrı bir kitapçıkta açıklanmıştır.

Aynı modeldeki bir pompa için, performans, pervanenin dış çapının kırpılmasıyla değiştirilebilir. Toplam menzili kapsayacak şekilde sadece dört şaft gereklidir ve bu, aynı şafta takılı pompalar için birçok ortak değiştirilebilir parça sağlar. Şaft gibi, taşıma evinin tüm seri için sadece beş boyutu vardır. Pompanın bir geri çekme tasarımı vardır ve uygun bir ara bağlantı elemanı doğrudan birleştirilmiş birime takıldığında, kasa ve motor diğer bütün pompa parçaları basit ve hızlı bakım için çıkarılabilirken yerinde kalabilir.

IS / ISA pompa setleri, IS / ISA pompasından ve kuplaj ile bağlanan ve bir çelik metal taban üzerine monte edilen standart elektrik motorundan oluşur.

Avantajı, motoru ve çifti IS / ISA pompasına kolayca seçebilmemizdir.

Kaplin, 'pençe-tipi' kaplin ile karşılaştırıldığında, pompa setini daha az titreşim ve daha uzun kullanım ömrü ile daha istikrarlı hale getiren esnek pim ve burç tasarımını benimser.

Çelik metal taban, mukavemet için profilli çelik çubuk ile birleştirilir. Pompa ve motor ayaklarının oturduğu montaj yüzeyi, makine tarafından yüksek hassasiyetle kapatılır. Bağlantı muhafazası, daha fazla güvenlik ve güvenlik sağlamak için kaplini kapatmak üzere tasarlanmıştır.


Operasyon durumu

Akış Hızı (Q): 2 ila 1150m3 / h

Kafa (H): 2 ila 150m

Hız: 1450, 2900 rpm (50Hz)

Sıcaklık: -10 ° C ila 105 ° C standart, isteğe bağlı 150 ° C

Basınç kullanma: 10Bar standart, isteğe bağlı 16Bar


Bölüm çizimi ve Parça listesi • Komple set

End suction centrifugal pump.jpg