Korozyon Önleyici Kimyasal Pompa Uygulaması

- Jun 04, 2018-

Korozyon Önleyici Kimyasal Pompa Uygulaması

Korozyona dayanıklı kimyasal pompalar kimyasal, petrol, metalurji, hafif sanayi, sentetik elyaf, çevre koruma, gıda, ilaç ve diğer bölümlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Korozyona dayanıklı kimyasal pompa, istikrarlı ve güvenilir performans, iyi sızdırmazlık performansı, güzel görünüm, uygun kullanım ve bakım avantajlarına sahiptir. Ürün kalitesini arttırmak, koşma, koşma, damlama, sızıntı, kirliliği önlemek ve çevreyi iyileştirmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Korozyona dayanıklı kimyasal pompalar, aşındırıcı sıvıları şişelerden, varillerden, tanklardan, tanklardan veya diğer konteynerlerden çıkarmak için uygundur.

Korozyona dayanıklı kimyasal pompalar, temiz su pompalamak için kullanılan, aşındırıcı, zararlı maddeler içeren yaygın pompa malzemelerine, paslanmaz çelik malzemelere aşındırıcı maddeler içeren askıda kalan, patlayıcı olmayan maddelere ve su kaynağında yaygın olarak kullanılan korozyona dayanıklı kimyasal pompalara sahiptir. Aynı zaman; Isıtma, klima, soğutma ve sirkülasyon sistemleri için; sivil ve endüstriyel kullanım için; yangın koruması için; sulama için; günlük kullanım ve sivil, endüstriyel, bahçe, sulama amaçlı; yağmur suyu depolama projeleri için; Düşük gürültü durumları; Basınçlı, aşındırıcı, patlayıcı, partikül su veya sıvıları taşımak için uygun; boru ağındaki basınçlandırma için uygundur.