Tek Kademeli Çift Emişli Yangın Pompası

Tek Kademeli Çift Emişli Yangın Pompası

Pompa Özellikleri Giriş çapı:200mm Çıkış çapı:125mm Derecelendirme hızı:2000rpm Derecelendirme kapasitesi:100L/S Değerlendirme basıncı: 0.5Mpa Verimlilik: 83.1% NPSHr :8.9m Ağırlık:274kg
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Tek Kademeli Çift Emişli Yangın Pompası

Uygulama

Firmamız tarafından üretilen XBC serisi dizel motorlu yangın pompası seti ulusal standart GB6245-2006 "yangın pompası performans gereksinimleri ve test yöntemleri" ve Amerikan Yangın Koruma Derneği NEPA20 standardına sıkı uygundur.

Yangın pompası depo, bahçe, havaalanı, petrol ve kimya sanayi, enerji santrali, sıvılaştırılmış gaz, tekstil, petrol gemisi yangın söndürme su temini ve acil su temini için uygundur.Pompa Özellikleri ve Fonksiyonu

Otomatik kontrol grubu olarak, ayrı bir dizel motor otomatik kontrol kabini (programlanabilir) sistemin otomatik çalıştırma, kullanıma koyarak, otomatik anahtarlama (motor pompası grubu dizel motor pompası bir veya dizel motor pompası grubuna başka bir gruba geçilir), otomatik koruma (uyarı ve dizel motor over-speed, düşük yağ basıncı, yüksek su sıcaklığı, üç kez başlatma arızaları için durdurma koruma yürütmektedir , akümülatör düşük voltaj vb.) vb fonksiyonları ve aynı zamanda kullanıcıların yangın söndürme merkezleri veya uzaktan izleme almak için yangın otomatik uyarı cihazı bağlanabilir.

Grubun normal olarak 5°'nin altında bir ortamda çalışmasını sağlamak için, ac220V soğutma suyu ön ısıtıcısı ile donatılabilir.

diesel fire pump

Çalışma Süresi

200kW'ın altındaki bir gücün dizel motoru için kullanılan yağ tankı doğrudan üniteye monte edilebilirken, 200kW'ın üzerindeki bir gücün dizel motorunun biri üniteden çıkarılabilir. Aşağıda listelenen yağ tankının hacimleri, farklı güçlere sahip dizel motorlu yangın söndürme pompası gruplarının normalde 8 saat boyunca nominal çalışma koşullarında çalışmasını sağlayabilir.

919fbfc1e5d06993012cf3bfa238aeb

Pompa Bakımı

1.Yangın söndürme standardındaki ihtiyaca göre, ünitenin en az 15 günde bir en az 15 dakika dan az olmamak üzere her an çalışması gerekir, böylece herhangi bir zamanda iyi bir durumda olduğundan emin olun.

2. Yangın söndürme pompasını her çalıştıran şaft mührünün normal olup olmadığını ve ayarlanması veya değiştirilmesi gerekip gerekmeden kontrol edilmesi gerekmektedir.

3. Rulmanı periyodik olarak gresle yağlayın.

4. Tamamen durumunda pum p içinde su drenaj

pompa kasası vb Parçaları ekstra düşük amb-ient sıcaklık nedeniyle bölünmüş neden dondurulan önlemek için opump uzun bir süre durdurmak .

5. dizel en-gine bakımı için hükme göre, günlük bakım soğutma suyu miktarı, motor yağı quaqntity, akümülatör gerilimi, yağ-basınç ölçer, termometre, hız-ometre ve diğer kontrol cihazları normal olup olmadığını kontrol edilerek bunun için tutulmalıdır.


structureHot Tags: tek kademeli çift emişli yangın pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Sorgulama

You Might Also Like