Komple Yükseltici Jokey Dizel Yangın Pompası

Çin komple güçlendirici jokey dizel yangın pompası, bir yangın sprinker sisteminin su kaynağının bir parçasıdır ve elektrikli ve dizel motorla güçlendirilmiştir. Komple güçlendirici jokey dizel yangın pompası satın alın, teknik servis alın, bize ulaşın.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Kısa Tanıtım:

Komple Güçlendirici Jokey Dizel Yangın Pompası genellikle bir basınç dengeleme pompası, elektrikli pompa (ana pompa) ve otomatik dizel motor pompası (yedek bir) ile oluşturulur ve çalışma prensibi şu şekilde gelir: genellikle boru şebekesinin basıncı P1 ( düşük olan) –P2 (yüksek olan). Dengeleme pompası, P1'in altındaki basınç bir kez başlar ve P2'ye yükseldiğinde durur. Ağın sızması nedeniyle P2'den P1'e yavaşça iner, dengeleme pompası P1-P2 arasında tutmak için tekrar yıldız yapar. Kullanılan su büyük ölçüde artırıldığında, söz konusu pompa basıncı P1'de tutamaz ve hızlı bir şekilde P3'e düşer, elektrikli pompa başlar ve yangın söndürme suyu talebini karşılamak için basınç Pw'ye yükselir. Kapatma veya elektrikli pompada bir arıza olması durumunda, basınç P3'ten P4'e düşmeye devam eder, dizel motor pompası su temini için otomatik olarak Pw'ye yükselmeye başlar. Elektrikli pompa veya dizel motor pompası yapay yargılama yoluyla durdurulmalı ve boru şebekesinden sızıntı çok fazla tahmin ediliyorsa, sık sık çalışmayı önlemek için basınç dengeleme pompasının normalde açılması için basınç dengeleme tanklarının arttırılması gerekir.


fire fighting pump


XBC serisi dizel motorlu yangın söndürme pompası, GB6245-98 Yangın Söndürme Pompaları ve NEPA 20 Santrifüj Yangın Söndürme Pompalarının montajı vb. Ekipman geniş bir basınç ve sıcaklığa sahiptir ve yangınla mücadele için gerekli hemen hemen her fırsatta kullanılabilir. Dizel yangın pompaları, uzun süreli normal bekleme ekipmanı, her zaman ateşe hazır çalışma sağlamak için ulusal standart gereksinimlerini karşılamak için çeşitli otomatik fonksiyonları yapılandırır.


Yapı Özellikleri:

Komple Booster Jokey Dizel Yangın Pompaları, iyi başlangıç ​​performansı, güçlü aşırı yük kapasitesi, kompakt yapı, kolay bakım ve yüksek otomasyon özelliklerine sahiptir.

XBC serisi yangın pompası, yangın pompaları, su çıkış basıncı veya yangın söndürme çalışmaları için hava köpük karışımını sürmek için itici güç olarak dizel bir motordur. Pompa esas olarak dizel motor, su pompası, şanzıman, ortak taban, enstrümantasyon ve ısı değişim soğutma sistemi ve otomatik kontrol sistemi vb.


İşin kapsamı:

  1. Su basıncı: 0.2-2.5MPa

  2. Akış aralığı: 5-1200l / s

  3. Güç: 3kw-2000kw

  4. Hız aralığı: 1500-3200 rpm

  5. İzin verilen ortamlar: içme suyu, soğutulmuş su, yangın suyu ve aşındırıcı veya uzun lifli safsızlıklar içermeyen diğer kirlilikler ve aşındırıcı ortamlar için kimyasal veya mekanik pompa yok

  6. İzin verilen sıcaklık: 70 - 40

  7. Maks. çalışma basıncı 1.6MPa, maks. giriş basıncı 0.6MPa


Model Önemi:

fire pump

Hot Tags: komple güçlendirici jokey dizel yangın pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like