Yüksek Basınçlı Dalgıç Kanalizasyon Taşlama Pompası

Yüksek Basınçlı Dalgıç Kanalizasyon Taşlama Pompası

Biz üretici Çin yüksek basınçlı dalgıç kanalizasyon öğütücü pompası. Suya daldırılabilir atık su taşlama pompaları, ham atık suları tutacak şekilde, katılarını ince topraklı bir bulamaç haline getirerek hedeflerine pompalamadan önce tasarlanmıştır.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Yüksek Basınçlı Dalgıç Kanalizasyon Taşlama Pompası

IH125-100-250B (4)

WQ dalgıç atık su pompası, katı taneciklerin taşınmasında başarılı, etkili, sarım önleyici, tıkanmaz, otomatik bağlantı, yüksek güvenilirlik ve otomatik kontrol vb. ve uzun elyaf çöpü, benzersiz bir özelliğe sahiptir.

WQ dalgıç atık su pompası küçük, kompakt, yüksek verimlidir, su seviyesi otomatik koruma cihazları ve kontrol kabinleri ile kullanıcı ihtiyacına göre otomatik olarak kontrol edilebilir, çift raylı sistem otomatik olarak kurulur.

IH结构图

IH结构图01

Uygulamalar:

应用图

WQ dalgıç atık su pompası özellikle belediye mühendisliği, endüstri, hastaneler, binalar, oteller, restoranlar ve diğer endüstriler için kullanılmaktadır. Çamur, atık, kentsel atık su boşaltma konveyör bandı ve çeşitli katı uzun lifler için (aşındırıcı, agresif ortam uygulamaları dahil).

曲线图

Hot Tags: Tek kademeli dalgıç kirli su pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın almak, satılık

Hot Tags: yüksek basınçlı dalgıç atık su taşlama pompası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, dağıtıcı, toptan, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like