Çıkış 150mm Floroplastik Kimyasal Pompa

Çıkış 150mm Floroplastik Kimyasal Pompa

IHF modeli kimyasal pompa tek kademeli uç emme pompası, taşıma korozif sıvıdır. çıkış çapı: 150mm giriş çapı: 200mm
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

IHF serisi floroplastik kimyasal pompa

Ürün Bilgisi

IHFmodel kimyasal pompa, suya benzer viskozitede ve katı parçacıklar olmadan aşındırıcı sıvıyı taşımak için kullanılan tek kademeli uç emme konsol santrifüj pompasıdır.


Pompa özelliği

1.IHF pompaları özel bir hermetik pompa tasarımına sahiptir, herhangi bir sıvı ve kaçak emisyon sızıntısını önler, kimyasallar, aşındırıcı sıvılar, patlayıcı ve yanıcı sıvılar durumunda, pompa ile ilgilenen insanlar ve özellikle çevre için çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle IHF pompaları, birçok düzenlemenin gerektirdiği çevre dostu ve güvenlik hedeflerini takip etmeyi sağlar.Ayrıca bazı sıvıların çok pahalı olabileceğini ve sızdırmazlık arızasından kaynaklanan kayıplarının yüksek gereksiz ekstra maliyetlere neden olabileceğini de unutmamalıyız.

2. IHF pompaları çok basittir ve basit tasarımlarından dolayı çok düşük bakım gerektirirler. Normal çalışma koşullarında, bu pompalar on yıldan fazla bir süre boyunca herhangi bir onarım yapmadan çalışabilir, böylece sadece 1 olmadığından emin olmak için her 1 - 2 yılda bir o-ringleri ve yatakları kontrol etmek her zaman daha iyi olsa bile ömür maliyetleri oldukça azalır. giyme.

3. motor / pompa hizalamasına gerek olmadığından kaplin çok kolaydır.

微信截图_20200728151351

Teknik veri

model numarasıIHF200-150-315
Giriş boyutu200mm
çıkış boyutu150mm
akış hızı240-460m3/h
kafa29-35m
hız1450rpm
şaft gücü35-48kw
motor gücü55kw
verim
67-79%
NPSHR3-4meters
ağırlık268kgs
malzeme
floroplastik

Uygulama alanı

şeker fabrikaları, süt işletmeleri, elektronik, su arıtma tesisleri, herhangi bir tehlikeli kimyasal uygulama, petrokimya, ilaç, kağıt fabrikaları, tekstil endüstrisi, gıda işleme

Hot Tags: çıkış 150mm floroplastik kimyasal pompa, Çin, üreticiler, tedarikçiler, distribütör, toptan satış, fiyat, satın al, satılık

Sorgulama

You Might Also Like